Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Semafor pro chodce Masarykova - Vrchlického
Datum nahlášení: 24.11.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Stále nefunguje, to již nahlášené, tlačítko semaforu pro chodce vpravo směrem od nádraží a lidé jsou nuceni chodit na červenou!!! Pokud si tedy nezajistí někoho, kdo to zmáčkne na druhém břehu, tam to funguje. Jednodušší asi bude oprava zmíněné signalizace, ovšem asi se čeká až někoho porazí auto, pak se to opraví rychleji. Děkujeme
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.