Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Keř
Datum nahlášení: 25.01.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Vyvrácený vzrostlý keř s kořeny
Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět bude předán technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro město údržbu zeleně. Situace bude také prověřena na místním šetření dne 1/2/2018.