Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek podél parovodu a cyklostezky
Datum nahlášení: 25.01.2022
Kategorie závady: Neudržovaná zeleň, která není v majetku města
Popis závady: Podél potrubí parovodu na Stínadlech je neskutečný nepořádek, který nepůsobí pro toto město reprezentativně. Doslova jsem se styděl, že je něco takového možného podél nové cyklostezky.
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pozemek, který jste označil není v majetku Statutárního města Teplice, proto ho město nemůže na své náklady udržovat. Byla zaslána písemná výzva vlastníkovi pozemku aby nepořádek odstranil.