Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 25.02.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, ráda bych vás poprosila o opravu chodníků od vchodů z obou stran domu Slovenská 2630....... Ze strany Opavská od silnice je chodník k domům silně propadlý a dál se propadá. Bohužel večer není osvětlen a je to tam nebezpečné nejenom pro straší a invalidní lidi. Jsou tam i vystouplé kostky částí chodníků, o které se zakopává. Ze strany Slovenská, je přístup k domům také nebezpečný. Je to zároveň i příjezdová cesta ke garážím. Cesta je silně vymletá a místy je beton vystouplý a opět bez osvětlení. Děkuji
Lokalita závady: ulice Slovenská 2630, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bylo provedeno místní šetření a výspravu chodníku z Opavské ul. zařazujeme do plánu lokálních výsprav.