Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 25.02.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, žádám o úklid vašeho pozemku, který s námi sousedí.Je zde nepořádek, zřejmě zavedený bezdomovci. Je rozfoukán i n náš pozemek ve svahu, který sousedí s komunikací I.třídy a činí nám ostudu. Žádám proto o urychlený úklid.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tento pozemek není ve vlastnictví statutárního města Teplice.