Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 25.02.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Praský chodník, který se zvedá a pro starší občany je chůze po něm obzvláště v zimním období nebezpečná.
Lokalita závady: Antala Staška 1721/31, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Omlouvám se, závada nebyla předána k opravě. Tento chodník není v majetku statutárního města, ale SBD Mír.