Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 25.02.2021
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Na Tržním náměstí byly odpadky vždycky a všude. Dnes je tam odběrové místo a před ním chodník plný odpadků, naproti popelnice přetékající odpadky, zpola vyházené na ulici.
Lokalita závady: Tržní náměstí 935/8, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid odpadů z kontejnerového stání a komunikací byl zadán dispečinku společnosti Marius Pedersen a.s..