Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka
Datum nahlášení: 25.02.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: V keřích mezi domy, se již delší dobu povaluje vyhozená sedačka a další odpad
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..