Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 25.04.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dne 18.4. jsem prvně hlásila nepořádek - torzo sedací soupravy - v průchodu mezi ulicemi Revoluční a Na Hrázi. Dnes jsem pořídila foto, které se pokusím zaslat, kde je patrné, že průchod je stále ve stejném stavu. Věřím, že bude i zde proveden úklid, jen si neodpustím poznámku, že se mi jeví jako velmi nehospodárné, jezdit na 1 místo 3x. S pozdravem Alena Mašková
Lokalita závady: ulice Revoluční, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění velkoobjemového odpadu bude zadáno jako odstranění černé skládky.