Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přeplněný podzemní kontejner na papír
Datum nahlášení: 25.04.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Přeplněný podzemní kontejner na papír a válející se další papír okolo vhozu.
Lokalita závady: U Zámku, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svoz má být prováděn v úterý, kdy je za tím účelem též vymezen dopravním značením přístup k těmto nádobám. Bohužel jej někteří spoluobčané nerespektují a z toho důvodu, ani přes asistenci Městské policie nebylo včera možné svoz provést. V současné době činíme kroky k osazení dopravního značení na jehož základě by bylo možné zajistit odtah vozidel a svoz tak zajistit i v takovém případě. Svoz se nyní budeme snažit zajistit v náhradním termínu.