Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Svoz odpadu - přeplněný kontejner
Datum nahlášení: 25.04.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, v úterý probíhá svoz odpadu. Včera se tak nestalo. Můžete prosím zajistit nápravu (černý kontejner je tentokrát přeplněný)? Děkuji.
Lokalita závady: Březová 3231, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svoz má být prováděn v úterý, kdy je za tím účelem též vymezen dopravním značením přístup k těmto nádobám. Bohužel jej někteří spoluobčané nerespektují a z toho důvodu, ani přes asistenci Městské policie nebylo včera možné svoz provést. V současné době činíme kroky k osazení dopravního značení na jehož základě by bylo možné zajistit odtah vozidel a svoz tak zajistit i v takovém případě. Svoz se nyní budeme snažit zajistit v náhradním termínu.