Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Spadlý strom
Datum nahlášení: 25.04.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Starý dutý strom vysoký asi 20m je v parku u Kamenných lázní. Jeho vrchní silná větev spadla do parku na zem i na chodník vedle terasy, která je denně v provozu.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevina byla dnes ořezána, ale vzhledem k tomu, že se dřevina nachází ve vnitřním lázeňském území musí proběhnout konzultace s národním památkovým ústavem o její další existenci či pokácení na stanovišti.