Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky
Datum nahlášení: 25.04.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Hromady odpadu podél ulice Potoční a na druhém sjezdu ke garážím.
Lokalita závady: ulice Potoční, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.