Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodvoz odpadků
Datum nahlášení: 25.04.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Stížnost na opakované neodvážení odpadu jak z kontejneru tak modro žlutých popelnic.Ulice Lesní je průjezdná přes Horskou do Vojanovy a zpět do Lesní. Opakovaně není dodržován harmonogram svozu i přes časté urgence u Marius Pedersen.V bytovém domě je 18 bytů a tomu odpovídající množství odpadu. Neobstojí výmluva,že se provádí v ulici Vojanova oprava vody a frézování ulice.Žádáme o okamžité řešení. Tomáš Kubát,předseda BD Lesní Teplice
Lokalita závady: Lesní 2522/1, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k zajištění nápravy. Během dneška byl přislíben náhradní svoz, další by měli již probíhat v běžných termínech dle harmonogramu.