Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Špatně viditelné parkovací značení a změna dopravního značení
Datum nahlášení: 25.04.2022
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Na parkovišti není dostatečně využitá kapacita míst pro špatně zřetelné parkovací čáry. Parkovací místa by přibyla, pokud by se parkoviště stalo jednosměrným.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, obnova vodorovného dopravního značení na zmíněném parkovišti je již objednána a proběhne v nejbližších týdnech.