Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak BMW
Datum nahlášení: 25.04.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Na parkovišti blokuje parkovací místo automobil, značky BMW, s prasklou zadní levou pneumatikou. Doufám, že se příští týden, při úklidu parkoviště, tyto vraky odvezou / jako např. v Ústí nad Labem!!!
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tento vrak máme již nahlášený a je v řešení. Majiteli byla zaslána výzva k odstranění vraku, která je též vyvěšena na úřední desce. Dále bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.
EDIT: vozidlo bylo odtaženo.