Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybí poklop - díra
Datum nahlášení: 25.05.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobry den, u nás v ulici Josefa Ressla 1698 vedle telefonní budky nalevo je díra. Chybí zde již několik let poklop. Jelikož tam dneska málem opět zahužel muj syn, tak bych chtěla důrazně žádat konečně o nápravu. Děkuji Martina Novotná
Lokalita závady: ulice Josefa Ressla, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chybějící poklop není v naší správě, předáme požadavek k nápravě pravděpodobně Teplárně, případně SČVK.