Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 25.05.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, na ulici Slovenská u domu číslo 2150 nesvítí již třetí den lampa číslo 0945.
Lokalita závady: Slovenská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.