Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodtékající voda.
Datum nahlášení: 25.05.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Velké louže, žádný odvod vody, z celé ulice naplavený bláto, listy. Není kam aby voda odtékala. Při každém, i malém poprchavani se dělají louže a jsou tu několik dní po dešti. Jedná se o louži od po celé délce domu Bílinská č.p.2158-2157 na šířku zabírá 50% vozovky
Lokalita závady: ulice Bílinská 2158/76, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.