Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ucpaná dešťová vpusť
Datum nahlášení: 25.05.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Je potřeba vyčistit mřížku dešťové vpusti a nejspíš i sběrný koš pod mřížkou
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě v nejbližší možné době. Po prověření byl dán pokyn k vyčištění
dešťové vpusti v průběhu měsíce června.