Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak
Datum nahlášení: 25.05.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dlouhodobě odstavené auto s vypuštěnou pneumatikou blokuje jedno parkovací místo pro používaná vozidla v Doubravické ulici
Lokalita závady: Doubravická, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Překontrolujeme zda se vozidlo již stalo vrakem podle §19 zákona č. 13/1997 Sb.