Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vysoká tráva
Datum nahlášení: 25.05.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přes přerostlou trávu podél silnice není vidět při výjezdu do křižovatky, nebezpečné misto.
Lokalita závady: Modlanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: