Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Opětovné usídlení bezdomovců v Alejní ul.
Datum nahlášení: 25.05.2021
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Opětovné usídlení bezdomovců v Alejní ulici u budovy Telekomu. Začala škola, musí se na to děti každé ráno dívat??? Není možné aby strážníci MP Teplice dohlédli na tento prostor?
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, podnět předám řediteli městské policie.
Děkuji za pochopení