Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé keře a stromy
Datum nahlášení: 25.06.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Stromy v zahradě MŠ Na Spojce potřebují pokrátit větve, které zasahují až na fasádu domu Pod Tratí 219, 220. Za silnějšího větru bouchají do oken. Zároveň by bylo vhodné ořezat přerostlé keře kolem tohoto domu. Děkuji.
Lokalita závady: Pod Tratí 220, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dřeviny se nacházejí na pozemku Mš, mateřské škole byl podnět předán, bylo přislíbeno ořezání dřevin.
-----------------------------------------------------------------
dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 1/7/2021 prověřena na místním šetření.