Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlá vozovka
Datum nahlášení: 25.07.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Před vjezdem do objektu č.p. 2076 na Dubské ulici se u pravého okraje vozovky objevil otvor ve vozovce o průměru cca 15cm , pod otvorem je dutý prostor , otvor se dále zvětšuje po přejezdu aut . otvor je cca jeden metr od vjezdu do objektu , cca třičtvrtě metru od obrubníku
Lokalita závady: ulice Dubská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.