Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlá zeleň , nálety,odpadky
Datum nahlášení: 25.07.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerostlá zeleň vzniklá nálety dřevin , schovávají se zde nepřizpůsobivý občané , ženy zde poskytují sex. služby a hromadí se zde odpadky.Žádali jsme již několikrát o sjednání nápravy a činím tak znovu. Po přilehlém chodníku se nedá bezpečně chodit dřeviny zasahuji do chodníku. Nemluvím o vzhledu prostředí. Teplice se mění v hezké a čisté město proto prosím nevynechávejte některé části města na pospas.
Lokalita závady: Riegrova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ve čtvrtek 30/07 situaci prověříme při místním šetření - v označeném místě navazují pozemky ve vlastnictví města na pozemky ve vlastnictví jiné právnické osoby.
V případě, že přerostlá zeleň a nepořádek bude na cizím pozemku, vyzveme vlastníka k nápravě závadného stavu.
Pokud to budou pozemky města, zajistíme nápravu nejpozději do poloviny srpna.
Děkuji za pochopení.