Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zhasíná lampa č.4805 - Boleslavova Stezka
Datum nahlášení: 25.07.2021
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, již pár dní zhasíná lampa č.4805 v ulici Boleslavova stezka
Lokalita závady: Boleslavova stezka 1724/4, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.