Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ulice Antala Staška - Trnovany, neustálý nepořádek kolem popelnic
Datum nahlášení: 25.07.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nepořádek kolem popelnic, nejméně čtrnáct dní znemožněno stání auta postiženým občanům. Celkově nepořádek před a za tzv. "Jezevčíkem". Kde je slibovaná revitalizace prostor mezi ulicí Masarykovou a Antala Staška ?
Lokalita závady: Antala Staška, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na nepořádek kolem nádob jsem upozornila svozovou společnost Marius Pedersen a.s., která co nejdříve stav prověří a zjedná nápravu. Ostatní body (nepořádek před a za "Jezevčíkem" + revitalizace) předávám kolegům, Bc. Pillerové, do jejíž gesce spadá úklid zeleně, p. Smetákové - čištění komunikací a Bc. Müllerové, které Vás budou v dané věci informovat.