Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propad chodníku
Datum nahlášení: 25.08.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, propadá se chodník, zámková dlažba
Lokalita závady: U Hadích lázní 1166/54, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.