Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 25.08.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den,nepořádek asi vytahaný z kontejneru,oblečení ,plasty atd.
Lokalita závady: ulice Na Spojce, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek byl zadán k úklidu jako černá skládka s termínem do 1.9.2016. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice