Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra v silnici
Datum nahlášení: 25.08.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Díra v silnici
Lokalita závady: ulice Trnovanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.