Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Žádost o ochranné zábradlí
Datum nahlášení: 25.08.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, žádám o zabudování ochranného zábradlí v ulici J. Koziny 689/7 z důvodu ochrany a bezpečí občanů. Je zde velmi frekventovaná silnice jezdí zde velmi těžká auta, autobusy, a jezdí tu velmi rychle, chodí tu plno lidí a hlavně malé děti. Přikládám foto z nedávné nehody kdy zdrogovaný řidič vyjel že sinice a vjel přímo na pozemek města, kde stojí letní terasa, naštěstí tudy NIKDO!! Neprochazel nedej bože neseděl! Prosím o umístění ochranného zábradlí na obou stranách ulice viz. Fota děkuji
Lokalita závady: Jana Koziny 689/7, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, v tomto případě se nejedná o závadu. Navrhované zábradlí navíc neochrání chodce před vjezdem vozidla na chodník, ale naopak zabraňuje vcházení chodců v daném místě do vozovky.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice