Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zarostlý chodník
Datum nahlášení: 25.08.2021
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Zarostlý chodník plevelem
Lokalita závady: Kašparova 2957/1a, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník v ulici Kašparova byl ekologicky ošetřený proti plevelům na přelomu měsíce června -července, další kolo posekání plevelů bude následovat v měsíci září - říjen 2021.