Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 25.08.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den, na parkovišti nebo odpočívadle naproti bývalé Destě je odstavený návěs kamionu, ze kterého někdo postupně vytahal neuvěřitelné množství odpadu, povětšinou ledniček. Zjevně to nikomu nevadí, vždyť kolem muselo projet nesčetněkrát auto Policie, Městké policie ale i zaměstnanců magistrátu. S pozdravem
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato záležitost je řešena ve spolupráci s Policií ČR a vlastníkem pozemku.