Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící vodorovné dopravní značení parkovacích míst
Datum nahlášení: 25.09.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Zdravím. Již několik let před vchody čp. 3028 a čp. 3029 ul. Javorová, Teplice schází vodorovné dopravní značení vymezující parkovací místa šikmého stání. Toto působí, již tak přecpané ulici vozidly, problémy při parkování, protože řidiči nedokáží řádně parkovat a tím se zde snižuje počet míst k parkování, protože do prostoru pro 2 vozidla často parkují tak, že se již druhé vozidlo nevejde. Tímto snižováním parkovacích míst dochází i k situacím, kdy se parkuje kde se dá a to i dosti nevhodně pro bezpečnost a plynulost dopravy v této ulici. Tímto žádám o zjednání nápravy a obnovu vodorovného dopravního značení šikmého stání před domy čp. 3028 a čp. 3029, ul. Javorová, Teplice.
Lokalita závady: Javorová 3028, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za podnět. Zmíněné místo zařadíme do plánů obnovy vodorovného dopravního značení.