Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Parkující auta
Datum nahlášení: 25.10.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Opakované znemožnění průjezdu ulice U Hrádku, kde možnost pouze jednoho výjezdu. Vozidla zaparkovaná v ulici, která má sloužit pro dvousměrný provoz, je někdy zcela nemožný průjezd pro jedno vozidlo, v důsledku parkujících vozů v silnici , nebo vyčnívajících vozidel.
Lokalita závady: U Hrádku 2999, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, ale tato aplikace slouží k "hlášení závad" typu poškozená dopr. značka, lavička apod. Pokud máte podezření na přestupek, pak se musíte obrátit na městskou policii, popř. Policii ČR.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice