Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený, chybějící chodník
Datum nahlášení: 25.10.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Cesta po chodnících na Novou ves s kočárkem je velice krkolomná. Chodníky od restaurace Rozhled směrem Nová ves jsou ve velmi špatném stavu pro pěší, pro pěší s kočárkem je cesta po chodníku je velmi riziková. V některých úsecích musí vjet maminky s kočárkem na silnici, protože obrubníky pro přejezd jsou tak vysoké, že hrozí převrácení kočárku. Na frekventovanou silnici vjíždí maminky v oblasti před zatáčkou. V některých částech cesty je chodník pouze na jedné straně, místy chybí chodník úplně. Zvlášť nebezpečné úseky jsou v oblasti ulice Novoveská a oblasti Březová. V Březové ulici, směrem k vodárně chybí chodník úplně. Maminky i ostatní obyvatelé jsou nuceni chodit po silnici, a na silnici vstupují v oblasti zatáčky, kde nemá řidič šanci včas chodce zaregistrovat. Je jen otázkou času, kdy zde dojde k nehodě.
Lokalita závady: Novoveská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V ulici Novoveská v úseku od zastávky MHD po ul. Nová cesta je plánována výstavba nového chodníku. V Březové ul. není s výstavbou chodníku uvažováno.