Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neodklizene vrstvy spadaného listí
Datum nahlášení: 25.11.2019
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: V ulici Dvorská jsou na chodnících a podél silnice vrstvy tlejícího listí.
Lokalita závady: Dvorská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ulice Dvorská bude vyčištěna od listí při pravidelném úklidu, tj.ve středu 27.11. 2019.