Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uklid znacky po oprave schodu u ZS Kopernikova
Datum nahlášení: 25.11.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Uklid znacky po oprave schodu zs koperniko a
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.