Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Lampa blika
Datum nahlášení: 25.12.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Neustale blika a blika a spis nesviti, nez sviti
Lokalita závady: Panorama, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.