Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Havarijní stav vozovky.
Datum nahlášení: 26.01.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Adresa : V Domkách 207 , Hudcov . Na podzim se na zásyp děr ve vozovce,použil asfaltový recyklát. Tento recyklát se běžným provozem téměř okamžitě roznesl po celé vozovce a při nájezdu u rodinných domů dochází nánosu jejich parkovacích míst a poškozovaní jejich povrchů.Následně vyprázdněné díry v komunikaci vlivem povětrnostních podmínek se více vymleli . Provoz přes tyto vodou zaplněné díry zapříčiňuje zašpinění plotového zdiva , voda se dále dostává do elektroinstalace. A různé vyhýbací manévry řidiče nutí jezdit přes nájezd , které patří investorům jednotlivých domů.Vyzívám Vás k okamžitému postupu , ať nerostou škody na jiném , něž městském majetku. Děkuji za rychlé řešení DČ PS: Tato situace se řeší již několik let.
Lokalita závady: V domkách, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci řešíme, dle klimatických podmínek budou provedeny výspravy.