Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Povalená dopravní značka
Datum nahlášení: 26.01.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Spadlá tyč s dopravním značením u vjezdu do točny MHD v Proseticích.
Lokalita závady: Bystřanská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již jsme zadali k opravě.
D.Městka
odbor dopravy