Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Bordel
Datum nahlášení: 26.01.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den , chtela bych potázat na neuvěřitelný bordel v keřích a travy , na miste luna teplice, přímo nad schodama u kramku na luně,nedá se už na to ani koukat... všímam si zamestnancum od uklidove služby ale ty to vždy projdou jako by tam nic nebylo...pokecají ,ale prace ýadna,,,dekuji o uklid ...
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět bude předán technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro město údržbu zeleně. Situace bude také prověřena na místním šetření dne 1/2/2018.