Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uvolněné desky na zídce
Datum nahlášení: 26.01.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: U domu čp. 2553 v ul. Josefa Hory, Teplice, vede chodník kolem boční strany domu, k němuž přiléhá postranní zídka. Na horní části této zídky jsou dlaždice, z nichž tři jsou uvolněné; zobrazeno na přiložené fotografii.
Lokalita závady: Josefa Hory 2553, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáváme k opravě.