Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ucpaná kanalizacie
Datum nahlášení: 26.01.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulici Fráni Šrámka 2582 je ucpaných několik kanálových vpustí na hlavní silnici stojí voda.
Lokalita závady: Fráni Šrámka, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V minulých dnech byl předán podnět Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje k pročištění vpustí na komunikaci v ulici Fráni Šrámka, která je ve vlastnictví Ústeckého kraje. Dnes bylo na základě Vašeho hlášení urgováno odstranění problému. Děkujeme za pochopení a strpení.