Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak na silnici
Datum nahlášení: 26.02.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Shořelé auto stojí už skoro rok na výjezdu z Teplic na Novoveské ulici.
Lokalita závady: ulice Novoveská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo již probíhá úředním postupem dle §19 zákona č. 13/1997 a v nejbližší době jej bude vlastník komunikace - Správa a údržba silnic Ústeckého kraje - odstraňovat.