Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na zeleni
Datum nahlášení: 26.02.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den , neustálý nepořádek na zeleni.. V okolí luna,a od kruhového objezdu po právě straně pritkovska .. Děkuji za úklid.. Hloubek
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán technikovi firmy Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro Statutární město Teplice údržbu zeleně.