Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak v ulici
Datum nahlášení: 26.02.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den, chci upozornit na nepojízdné vozidlo "ŠKODA OCTAVIA", evidetní autovrak v ulici Skupova-Thámova. Auto slouží jako veřejný obchod na ND, auta na místo naváží osoby, které bydlí ve vedlejší ulici a mají to na kšeft.
Lokalita závady: Skupova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo prověřila hlídka MP Teplice, která zjistila že se jedná o vozidlo s platnou TK po autonehodě.