Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Opadaná fasáda na chodníku a silnici
Datum nahlášení: 26.02.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, v ulici Thámova 22, stojí bývalá budova Bonexu ze které padá fasáda a dopadá,a ž na silnici. Parkujeme tady všichni, kdo tu v ulici bydlíme a neradi bychom měli poškozená auta a nedej bože, aby to někomu spadlo na hlavu a zranilo.
Lokalita závady: Thámova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaše hlášení jsme předali stavebnímu úřadu.