Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 26.02.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Již druhý týden nesvítí lampa veřejného osvětlení číslo 4540 v ulici 5. května před domem č.p. 248.
Lokalita závady: 5. května 248, Teplice, 415 10, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.